Анонимная консультация -

Please tell us how big is your company.
Ваше Имя:
Заполните поле!
Телефон:
Укажите номер!

Як розвивається алкоголізм

Алкоголізм - один з різновидів наркоманії. Навіть помірне споживання алкоголю може привести до важкої, іноді майже непереборної залежності від нього. Механізм виникнення цієї залежності досить простий. У тілі дорослої людини щодня в процесі обміну речовин виробляється невелика кількість (приблизно 20 мілілітрів) етилового спирту, який потрібний для гальмування деяких ділянок мозку, особливо відділів, що відповідають за формування відчуттів тривоги і напруженості.
Для руйнування спирту в організмі є спеціальні ферменти.
 
Ці ферменти перетворюють етиловий спирт в оцтовий альдегід, а потім інші ферменти розщеплюють його до вуглекислоти і води. Але якщо етиловий спирт поступає ззовні у вигляді випивки, то організм захищається — прискорює ферментативне руйнування спирту і входить в стан толерантності, що виявляється в здатності людини випити багато без особливих наслідків. Потім організм перестає виробляти етиловий спирт сам, що викликає у тверезого п’яниці стан тривоги. Тепер він тягнеться до чарки вже не для підняття настрою, а щоб відчувати себе здоровим.

Психічна залежність міняється фізичною. Організм поступово перестає виробляти потрібні ферменти, в крові накопичується оцтовий альдегід, що викликає симптоми важкого отруєння. Нова порція алкоголю трохи «відновлює» вироблення ферментів, і на якийсь час людина відчуває себе краще. Але печінка, серце і мозок продовжують руйнуватися. В результаті у алкоголіка відмовляє серце, може розвитися цироз печінки, а іноді і біла лихоманка.
 

Безболезненное снятие ломки в Киеве

Баннер
Поддержка сайтов - Exluziv